• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

Current Size: 100%

Zaproszenie na Konferencję DocUMED

Komitet Organizacyjny Konferencji "DocUMED" zaprasza na konferencję, która odbędzie się w dniach 22 – 24.10.2021 r.  w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi!

Konferencja  „DocUMed” skierowana jest do doktorantów, studentów i młodych naukowców, których obszar zainteresowań naukowych obejmuje wszystkie kierunki dostępne na Uczelniach Medycznych w Polsce (medycyna, farmacja, biotechnologia i wiele innych).

Konferencja ma na celu przede wszystkim integrację społeczności doktorantów oraz stworzenie możliwości do nawiązywania współpracy naukowej w przyszłości. Jest to wyjątkowa inicjatywa wychodząca naprzeciw potrzebom młodych naukowców – możliwość prezentacji zarówno prac oryginalnych, jak i poglądowych. Każdy doktorant niezależnie od stopnia zaawansowania badań może zaprezentować siebie i swój dorobek naukowy. Formuła konferencji zakłada trzy rodzaje wystąpień: referat, flashposter oraz poster. Każdy uczestnik konferencji ma możliwość wyboru formuły wystąpienia zgodnie z własnymi potrzebami. Nadesłane prace zostaną sprawdzone i ocenione przez Komitet Naukowy składający się z ekspertów z różnych dziedzin nauki.

Czynny udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny!

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

http://doc.umed.pl/

oraz na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2855205904746208

Data wydarzenia: 
wtorek, 7 Wrzesień, 2021 - 14