• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

Current Size: 100%

Konkurs na najlepszą pracę doktorską obronioną w latach 2016-2021

W roku 2022 Fundacja Ronalda McDonalda w Polsce będzie obchodzić 20-lecie działalności na rzecz poprawy standardów pobytu dzieci i ich rodziców w szpitalu.

Mottem działania Fundacji jest hasło „Aby rodzina mogła być razem” i realizujemy je między innymi przez utworzenie i prowadzenie dwóch Domów Ronalda McDonalda w Krakowie i Warszawie, zapewniających bezpłatny pobyt opiekunom chorego dziecka w pobliżu szpitala, w którym ono przebywa, a także przez wyposażanie oddziałów w łóżka dla rodziców, aby mogli czuwać także bezpośrednio przy chorym dziecku, kuchnie i pokoje rodzinne.

Z okazji Jubileuszu 20-lecia Fundacji Ronalda McDonalda ogłaszamy ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę doktorską, obronioną w latach 2016 – 2021, o tematyce obejmującej szeroko rozumiane problemy chorego dziecka i jego opiekunów, podczas całego okresu ich zmagań z chorobą. Mamy nadzieję, że konkurs przyczyni się do lepszego zrozumienia potrzeb chorego dziecka i jego opiekunów, a także pomoże w upowszechnianiu idei „Aby rodzina mogła być razem”.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace doktorskie można przesyłać na adres Fundacji do dnia 15.02.2022r.

Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, w zakładce „Wydarzenia” 
https://www.frm.org.pl/pl/wydarzenia/konkurs-na-najlepsza-prace-doktorska

Data wydarzenia: 
piątek, 17 Grudzień, 2021 - 08