• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

Current Size: 100%

Międzynarodowa e-Konferencja: „Substandardowe leki, wyroby medyczne i suplementy diety - identyfikacja i minimalizacja zagrożeń dla zdrowia publicznego”

Międzynarodowa e-Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

„Substandardowe leki, wyroby medyczne i suplementy diety - identyfikacja i minimalizacja zagrożeń dla zdrowia publicznego”


„Substandard medicines, medical devices and dietary supplements - identification
and minimalisation of the public health risks”

W związku z obchodami Czwartego Światowego Tygodnia Walki ze Sfałszowanymi Lekami serdecznie zapraszamy wszystkich Zainteresowanych do udziału w Międzynarodowej e-Konferencji „Substandardowe leki, wyroby medyczne i suplementy diety - identyfikacja i minimalizacja zagrożeń dla zdrowia publicznego”, która odbędzie się online na Platformie MS Teams 9 grudnia 2021 r. w godzinach 12.30-19.30.

Konferencja będzie dotyczyła zagadnień związanych z zagrożeniami dla zdrowia publicznego związanymi z substandardowymi produktami medycznymi, zwalczaniem przestępczości farmaceutycznej oraz ogólnie pojętej farmacji kryminalistycznej. Wystąpienia oraz wykłady poprowadzą zarówno Naukowcy związani z tą tematyką, jak również Przedstawiciele Organów Ścigania, Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Urzędów Europejskich, EDQM i OLAF.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja elektroniczna trwa do 30 listopada 2021 r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem:

https://farmacjakryminalistyczna.wum.edu.pl/node/129

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji:

https://farmacjakryminalistyczna.wum.edu.pl

https://www.facebook.com/events/921783055409368

Data wydarzenia: 
czwartek, 18 Listopad, 2021 - 11
Ikona: